Urodzinowy przejazd Zabrzańskiej Masy Krytycznej

Trzynasty przejazd Zabrzańskiej Masy Krytycznej wcale nie był pechowy.
Na urodzinowy przejazd zebrało się rekordowe około 130 rowerzystów, a wśród pomysłowych przebrań uczestników królowało przebranie za rowerzystę. Nie mniej panowała bardzo radosna i spontaniczna atmosfera, której ze zdziwieniem przyglądali się nieliczni już nieświadomi mieszkańcy. Nie zabrakło przedstawicieli lokalnych mediów, oraz niezawodnej zabrzańskiej Policji, która znów wzorowo zabezpieczała przejazd peletonu.

Trasa tym razem miała swój koniec na terenie Skansenu Guido, gdzie przywitali nas przedstawiciele władz miasta. Włodarze po krótkich przemówieniach zaprosili nas na przygotowany poczęstunek w postaci grochówki i kawy lub herbaty. Każdy z uczestników otrzymał też plan miasta z naniesionymi rowerowymi szlakami, który będzie również dostępny w punkcie informacji miasta.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić was znów za miesiąc – 9 września, żeby ta piękna akcja toczyła się dalej i przynosiła kolejne rezultaty w postaci zainteresowania ze strony miasta i kierowców. Dzięki wam za wspólne przejechane już ponad 200 kilometrów w rok!

Link do galerii

Jedna odpowiedź na „Urodzinowy przejazd Zabrzańskiej Masy Krytycznej

Polecamy: